Agression Wrestling Entertainment

Rozrywka dla prawdziwych wojowników


#1 2012-01-24 19:44:59

Mark Henry

Wrestler

40634830
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 21
Punktów :   

Feud Pomiędzy mną a Triple H

< cisza na hali nagle się włącza piosenka Marka Henriego, na hali jest hejt ja wychodzę podnoszę ręke, wszyscy buczą, ja idąc mam jakieś wonty, potem idę spokojnie idę idę, spojrzałem na znak awe na góre, skręciłem w prawo, wbiłem na schodki powooli jestem na krawędzi ringu, przechodzę między drógą i trzecią liną jestem w ringu, wchodzę na środek, podnoszę ręke do góry jest buuuczenie, ja się tym nie przejmuje i proszę o mikrofon dostałem go i mówię >
- A więc następną walkę mam z Evanem Bournem ,  zniszczę go , zmiażdże zadam ból i cierpienie, po prostu wygram to walkę nie ma innej możliwości zadam małemu człowieczkowi taki ból jaki sobie zapamięta, i będzie wiedział co to znaczy "Wejść do ringu z najsilniejszym człowiekiem świata ",
a teraz porozmawiajmy o Triple H'u, wczoraj po gali Raw zaczął gadać że to on będzie ciągle AWE Championem, że ja go nie pokonam w walce o pas AWE
-Nie zgadzam się z nim ponieważ to ja będe nowym AWE Championem < buczą > Niewierzycie, to uwierzcie niedługo to ja będe AWE CHAMPIONEM I ZDOMINUJĘ TO FEDERACJĘ !
< theme Marka Henriego, rzucam mikrofon, wychodzę z ringu powoli, jestem za ringiem ide powolnym krokiem, jestem prawie przy rampie wychodzę z hali, theme ucichł a mnie nie ma na hali >


1 . Nick : MarkHenry
2 . Data urodzenia : 12 czerwca 1971,
3. Miejsce urodzenia : Silsbee, Teksas
4 . TitanTron : http://www.youtube.com/watch?v=CfeO4_WN … re=related
5 . Akcje kończące : The World Strongest Slam
6 . Typ : Heel
7 . Wzrost : 193 cm
8 . Waga :180 kg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rollagepolska.pun.pl www.klanbloodkillers.pun.pl www.procity.pun.pl www.wolnelubanie.pun.pl www.scenicclub.pun.pl